Търся съдружници

Публикуване на оферти в сферата на Здравните услуги

Търся съдружници

Мнениеот gabz » Нед Окт 08, 2017 5:07 pm

Привет на всички! Казвам се Габриела и искам да ви споделя за една възможност.

Сътруднича си с американската компания Форевър Ливинг - най-големият производител и дистрибутор на продукти с алое вера в Света. Компанията е специализирана в сферата на здравето и красотата - 2 неща, които всеки иска. Освен това обаче компанията има и много щедър компенсационен план и възнагражденията са много добри. Фирмата има офиси в над 150 държави, а тези офиси обслужват още много места и вече 40г. бележи само и единствено ръст. В България е от 2001г. и дейността се разраства все повече.

Накратко - нека бъдем екип, което ще ви позволи да:
- имате възможността да имате магазин, без да наемате помещение, да държите налична стока и да имате стандартните постоянни разходи;
- ползвате си лична отстъпка и когато някои си купи от вашия магазин вие получавате печалба от директна продажба;
- сформирате екип, който да прави същото или просто да си ползва продуктите за лична употреба, получавате бонуси или т.нар. пасивен доход;
- се квалифицирате за дългосрочна програма за стимулиране за закупуване на нов автомобил или каквото искате;
- получите за награда 2 безплатни пътувания през годината при постигане на резултати;
- безплатни обучения;
- нулев финансов риск.

Аз се намирам във Варна. Ще се срещна с всеки, който желае да получи повече подробности и да му покажа и дам възможност да опита най-продаваните продукти. Дори и да не сте от Варна, това не означава, че не можете да получите информация от мен и да се присъедините.

Ако пък не сте от тези, които обичат срещите "на живо"
ТУК =>
http://aloeveragrija.com/бизнес-възможност/
ще откриете още много информация, кое, как, защо.

И все пак оставям телефон за връзка, за да ми се обадите и да си уговорим една работна среща - 0889 799 126.

Желая успех на всички!
gabz

Назад към Търся/Предлагам работа