Благодарности към д-р Роберт Халваджиян (ортопед)

Не пестете добрите думи, за тези, които заслужават!

Благодарности към д-р Роберт Халваджиян (ортопед)

Мнениеот Kameliq » Нед Сеп 28, 2008 4:53 pm

Здравейте,

Пиша тази тема, за да изразя огромните си благодарности към най-добрия ортопед в гр. Плевен. Благодарение на него кракът ми е отново наред и в отлично състояние. След 3 часова операция на коляното, в клиника Авис медика, (диагнозата беше - "разкъсана предна кръсна връзка") всичко мина успешно, благодарение на д-р Халваджиян и неговият екип.
Отново изказвам своите благодарности към д-р Халваджиян и неговият екип.

Благодаря Ви!
Kameliq

Re: Благодарности към д-р Роберт Халваджиян (ортопед)

Мнениеот tanko_8160 » Сря Сеп 08, 2010 8:35 am

Здравейте, искам да благодаря на Д-Р ХАЛВАДЖИЯН за златните му ръце и екипа му с който работи и рехабилитаторката НЕЛИ ЦАНОВА. Оперираха ме в МОБАЛ "АВИС МЕДИКА" гр. Плевен през месец юли от мъртва кост в областа на ахилесовата пета и само месец след това вече съм се възстановила и се чувствам много добре! Проходих без помощни средства още на 20 - я ден след операцията. Преди да се подложа на операция изпитвах силна болка и всички при който съм ходила ми казваха че с кремове и хапчета ще ми мине. Но уви, нямаше никакъв резултат !!! Благодарение на хората изброени по - горе Аз се чувствам отлично и отново ходя без болки. Искам да им изкажа най - искренна благодарност на тези хора за грижите и любовта които полагат към пациентите си и нека има все повече такива хора, защото без тях неможем !!!
Лиляна Ангелова
tanko_8160

Re: Благодарности към д-р Роберт Халваджиян (ортопед)

Мнениеот kompas1960 » Съб Сеп 18, 2010 7:06 am

:D Два месеца и 10дни след смяната на таз.става от д-р Роберт Халваджиян и екип си ходя до Еврофутбола и водя внучетата на градина без бастун!!!.... ;) е понякога го ползвам за авторитет :D пред кучетата и щот съм срамежлив да чертая кръгчета пред жените :D

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
kompas1960

Назад към Благодарим Ви за професионализма и грижите!