помощ за ингвинална херния

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

помощ за ингвинална херния

Мнениеот anitaraeva » Съб Авг 30, 2008 9:50 pm

на съпругът ми му предстои операция-ингвинална херния, моля, посъветваите ни къде е наи-добре да се оперира.Дали в гр.Бургас където е по-близо ,или София -препоръчаите ни добър хирург
anitaraeva

Re: помощ за ингвинална херния

Мнениеот fotografa » Нед Дек 07, 2008 3:13 pm

Темата не е за този раздел, затова нека администратора я премести. Аз се оперирах при д-р Николов от 5 МБАЛ София и мога да Ви го препоръчам. Операцията е лека и предполагам , че не се налага да ходите чак до София за една херния.
fotografa

Re: помощ за ингвинална херния

Мнениеот gendoff » Пон Авг 31, 2009 1:44 am

В Бургас има достатъчно добри хирурзи, които да оперират ингвинални (и не само ингвинални) хернии: Д-р Радев, Д-р Мигаров, Д-р Зикидис, Д-р Митева, да не продължавам с изброяването. Всеки хирург с минимален стаж може да ви направи добре тази операция, която е една от най-рутините в областта. Категорично не смятам, че трябва да ходите до София за това, най-малкото защото би Ви излязло много скъпо. При положение, че в Бургас Ви е по-близо, считам, че изборът е ясен.
gendoff

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!