Краста?!

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

Re: Краста?!

Мнениеот petyapetya » Сря Авг 19, 2015 6:10 pm

при мен останаха само 2 тубички, ако някой все още му трябват
petyapetya

Мнениеот WhyAlways » Сря Окт 07, 2015 5:01 pm

Разполагам с Перметрин! Това е най-ефикасното лекарство за лечение на краста! Който се интересува да ми се обади на 0883362919!!!
WhyAlways

Мнениеот petyapetya » Чет Апр 07, 2016 6:07 pm

При мен все още стоят останали 2 тубички: 0883540808 Петя
petyapetya

Мнениеот WhyAlways » Вто Апр 19, 2016 2:11 pm

Здравейте! Крастата е изключително трудна за лечение и аз съм го изпитал върху себе си! Какви ли не лекарства съм използвал, но резултатът е бил нулев или в най-добрия случай временен. Според мен най-доброто лекарство, което ми помогна да се излекувам е Перметрин и това не е само мое мнение, а и на много други хора! Разполагам с това лекарство внесено от чужбина и който се интересува може да ми се обади на тел. 0883362919 или да ми пише на и-мейл адрес: ivandachev1990@abv.bg
WhyAlways

Мнениеот petyapetya » Пон Авг 07, 2017 1:55 pm

Здравейте, на скоро бях хванала тази напаст наречена КРАСТА... Бях по сумати кожни лекари, и всички ми казваха, че се лекува с акарол, мазах се както ми беше казано 4 пъти през 24 часа без да се къпя, което беше меко казано некомфортно и не можех да излизам никъде. След тези 4 дена сърбежа изчезна и всичко беше наред, но след 2 седмици пак се появи сърбежа и пъпките. Не можех да спя от сърбеж беше непоносимо пак преживях 4 дена в мазане, след което пак същото се повтори след което започнах да се ровя в интернет. Четох, че някой хора са се излекували с серен крем, и това опитах освен да ми изгори кожата друго не направи... После взех да попадам доста често на лекарство наречено Permethrin 0.5% попитах един от много кожни лекари при които съм бил и ми отговори, че това е най-доброто и ефикасно лекарство, но понеже го няма в България не го предписвали. Освен това с Permethrin се мажеш еднократно цялото тяло, както с акарола, но след 12 часа се отмива със хладка вода и всичко приключва. Аз бях на ръбя на нерва криза след дългите безсънни нощи и бях готова на всичко само да се отърва от тази краста. Мъжът ми понеже често пътува в Гърция го накарах да провери дали там няма да го има по аптеките защото бях чула, че там се продава въпросния крем. Оказа се, че там го продават и закупи 6 тубички, понеже ако има заразен член от семейството, трябвало всички да се намажат (които живеят под 1 покрив) дори и да нямат симптоми. Но въпреки това мъжът ми и детето ми изчакаха с намазването, аз се намазах както ми беше казано, след 1 седмица повторих намазването, въпреки, че сърбежа беше изчезнал е желателно и след това лекарство адът за мен приключи. Мъжът ми и детето все още нямат симптоми и затова понеже имаме 4 тубички Permethrin, които за момента не са ни нужни ги продавам на цената която съпруга ми ги е закупил имено 25 ерво беше тубичката тоес за 45 лв продавам едната ако има, някой който е опитвал с акарол и тем-подобни мазила и не се премахва напаста може да ми пише или обади с това лекарство резултатите са гарантирани. email: petyapetya1001@abv.bg или да ме потърси на телефон: 0883540808 Петя
petyapetya

Мнениеот TH22 » Нед Дек 24, 2017 8:20 pm

Здравейте искам да попитам след 5 дневно лечение на краста с Акарол.След като се изкъпах започна да му се бели абсолютно цялата кожа където см се мазал и продължавам да имам някакви сърбежи,възможно ли е да е от лекарството?
TH22

Мнениеот ZdraveiGP » Пон Яну 08, 2018 12:32 pm

Здравейте,
Да, възможно е да е дерматит от Акарол, който да протича точно отново със сърбеж и залющване.....Най-добре е да посетите отново кожен лекар
Поздрави!
ZdraveiGP е Д-р Захари Петров
Управител на Медицинска Практика "Здравей"
Ние Ви изпращаме по-здрави ;), Вие предайте нататък!
За контакт/записване за консултации - моля, посетете www.zdraveigp.com
Аватар
ZdraveiGP
Администратор

Предишна

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!