Топчета в областта на кръста

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

Топчета в областта на кръста

Мнениеот ani98 » Вто Яну 09, 2018 2:00 am

Здравейте, преди 3 месеца открих топче в долната част на кръста. Понякога имам леки болки в областта , където се намира , като тези болки се засилват преди цикъл. случва се тази болка да тръгне от кръста и да се разпространи по десния крак. Преди 2 седмици докато бях на дискотека започна много да ме боли кръста и реших , че като поседна ще се успокои , но след като отново стана болката се връща. Личният ми лекар ми каза , че имам разкъсано мускулно влакно , но нямам спомен за претоварване и не е посинявало. Друг лекар ми обясни , че е липом, вероятно притискащ седалищен нерв, но е прекалено надълбоко за оперативна намеса. Напоследък при допир ми се струва , че топчето не е само едно. Бих искала да чуя и Ваше мнение и трябва ли да се притеснявам , че е в областта на яйчниците. Благодаря предварително. :)
ani98

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!