Стомашен проблем

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

Стомашен проблем

Мнениеот vankata » Вто Окт 31, 2017 11:32 pm

Здравейте,

Преди години бях писал във форума, но от доста време имам проблем, който ме притеснява. Проблемът е стомашен и се състои в това, че понякога, когато нося дънки или по стегнати панталони, коремът започва да ме боли ниско долу, появяват се газове и къркорене. Напоследък това се появява и без да нося по-"впити" панталони. Но се появиха и симптоми като гадене по време на ядене, понякога имам разстроиство и онова, което ме притеснява е една страшно неприятна миризма по бельото, която не зная как и откъде се появява. Чувствам тежест в корема.

В интернет четох доста плашещи неща за рак на дебелото черво или стомаха. Възможно ли е да е нещо злокачествено? Наистина доста се стреснах.

На 20 години съм.
vankata

Re: Стомашен проблем

Мнениеот ZdraveiGP » Пет Ное 03, 2017 11:49 am

Здравейте,
Съветът ми е да посетите лекар за реален рпеглед по системи и по-подробно запознаване с проблема. Оплакванията ви са разнопосочни, но не се притеснявайте толкова. С голяма увереност може да се твърди, че нямате злокачествен процес....по-скоро е някакъв тип функционално нарушение в работата на червата, неправилна диета, дисбаланс в норм.чревна флора, гастрит и т.н. Бельото може да се зацапва и от пикочо-половата система....
Първичната оценка е от компетенцията на всеки лекар... нататък може да посетите гастроентеролог, уролог и т.н.
Успех!
ZdraveiGP е Д-р Захари Петров
Управител на Медицинска Практика "Здравей"
Ние Ви изпращаме по-здрави ;), Вие предайте нататък!
За контакт/записване за консултации - моля, посетете www.zdraveigp.com
Аватар
ZdraveiGP
Администратор

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!