На какъв лекар да отида

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

На какъв лекар да отида

Мнениеот sony30 » Вто Окт 10, 2017 1:02 pm

Здравейте
От един месец не мога да си свия малкия пръст на дясната ръка.има и болка но няма изтръпване
От 5 дена насам получавам болки и под последните ребра отпред под гръдния кош и от двете страни.болката я получавам и като съм права като работя и като лежа. Като мръдна спира и после пак почва.Незнам на какъв лекар да отида- невролог.ортопед или ревматолог.На 35 години съм
Съпътстващите заболявания имам дясна кифосколиоза 3степен.естествено и ошипяване и възпалени нервни коренчета и в двете ръце.имам болки и в краката след 4-5часа стоене права но затова вече ми казаха че е от гръбнака.но работата мие 12часа на крак.налага се.
Благодаря предварително и лек ден!!!
sony30

Re: На какъв лекар да отида

Мнениеот sony30 » Вто Окт 10, 2017 1:11 pm

Забравих да кажа че имам Проблеми и с бъбреците. Три камъчета по 4мм в десния бъбрек и клебсиела окситока ЕSL в урината
sony30

Re: На какъв лекар да отида

Мнениеот ZdraveiGP » Вто Окт 10, 2017 2:47 pm

Здравейте,
Невролог с ЕМГ би установил дали проблемът не е в н. улнарис инервиращ областта. Ако не се касае за неврологичен проблем, тогава следва консулт с ортопед относно флексорните сухожилия на кутрето и т.н. Подобни болки по хода на ребрата често се дължат на интеркостална невралгия с дефицит на витамини група Б/Б12. Разбира се, кифосколиозата също е фактор...Предполагам курс с вит Б12 назални капки или инжекционно няма да ви навреди.
Успех!
ZdraveiGP е Д-р Захари Петров
Управител на Медицинска Практика "Здравей"
Ние Ви изпращаме по-здрави ;), Вие предайте нататък!
За контакт/записване за консултации - моля, посетете www.zdraveigp.com
Аватар
ZdraveiGP
Администратор

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!