Пудендална невралгия. Парене и болка в областта на вулвата.

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

Re: Пудендална невралгия. Парене и болка в областта на вулва

Мнениеот Galaxys4 » Пон Май 16, 2016 4:19 pm

Здравейте,

И аз да се присъединя към групата с вероятна невралгия на пудендалния нерв, която получих преди 3 години от едно пътуване.
При мен проблемите са с често уриниране, смущения с половите органи и проблеми със стомаха.

До момента съм ходил на поне 6 уролози, още толкова невролози, ендокринолози. Имам 2 ЯМР, скенери, много физиотерапии и след огромно количество лекарства съм си все така. Разбира се всички споменавах психологическа основа, което е пълна глупост.

При мен проблемите се проявяват при пътуване и особено друсане. В покой съм сравнително ок.

Някой може ли да ми даде препоръка към някой невролог, който да се интересува и да разбира от проблема?
Galaxys4

Мнениеот desislava » Сря Май 18, 2016 10:04 am

Ами май няма такъв ... аз ходих при най-добрия, препоръча ми го един лекар от София и когато му казах за пудендална невралгия отговора му беше, че няма как да се докаже, не че нямало такъв нерв. Изобщо ситуацията е много неприятна ... май трябва да отида на ЯМР и аз в София.
desislava

Мнениеот dqdovoto » Пет Окт 27, 2017 7:21 pm

Здравейте,
още един от тази група. Вече две години имам пареща болка тръгваща от пубиса и през ингвиналните канали слиза по бедрата та чак до пръстите. Напуснах работа и майка ми ме храни....
Ходил съм на всякакви лекари по 5 пъти. 3 ЯМР, болници, балнеолечение, кинезотерапия, боуенмасажи, иглотерапия - нищо.... Пожелавам успех на всички и който се оправи първи да пише :) Ако някой може да помогне - ivan.tsveov@abv.bg
dqdovoto

Предишна

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!