Имам проблем с килограмите, дайте ми съвет!

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

Имам проблем с килограмите, дайте ми съвет!

Мнениеот dalinda » Вто Юли 23, 2013 7:11 pm

От дълги години имам проблем с наднорменото тегло, опитах няколко диети, но без никакъв резултат, нямам и време да спортувам много. За това мисля да използвам продукт за отслбване редуктан. Дайте ми съвет какво да правя?
dalinda

Re: Имам проблем с килограмите, дайте ми съвет!

Мнениеот ZdraveiGP » Сря Юли 24, 2013 8:09 pm

Здравейте,
Можете да посетите лекар диетолог или специалист по метаболитни заболявания. Затлъстяването е комплексен проблем, който нерядко е свързан с различни ендокринологични и метаболитни усложнения. Трябва цялостен подход и промяна на стила на живот, не само периодични диети и модни медикаменти.
Успех!
ZdraveiGP е Д-р Захари Петров
Управител на Медицинска Практика "Здравей"
Ние Ви изпращаме по-здрави ;), Вие предайте нататък!
За контакт/записване за консултации - моля, посетете www.zdraveigp.com
Аватар
ZdraveiGP
Администратор

Мнениеот elvira » Пон Юли 29, 2013 9:38 am

Съгласна съм с последния коментар. Само мога да добавя, че трябва много упоритост за да се справиш с този проблем. Спортувай повече яж правилно! За редуктан не мога да кажа нищо. Аз никога не съм го чувала!
elvira

Мнениеот peonita » Вто Юли 30, 2013 3:57 pm

Аз лично съм чувала за този продукт, имам няколко познати който го употребяваха. Но нямам информация с която да ти помогна!
peonita

Мнениеот Niko » Вто Сеп 24, 2013 11:16 am

И аз не бях чувал за този "редуктан", но това, което прочетох по другите форуми не ми хареса... Явно наистина не си заслужава. Не прави диети, с които само да тормозиш тялото си. Направи така, че да се храниш по-здравословно, разделно и равномерно. Освен това започни да следиш телесните си показатели с кантар анализатор. По този начин ще се мотивираш непрекъснато да промениш статистиката. Аз ползвам немски, който показва и дневния прием на калории. За да не споменавам марки, модели и тн слагам линк: http://technika.bg/product/8990/kantar-analizator-medisana-psm-germany.html Успех!
Niko

Мнениеот peonita » Пет Яну 03, 2014 5:41 pm

Niko написа:И аз не бях чувал за този "редуктан", но това, което прочетох по другите форуми не ми хареса... Явно наистина не си заслужава. Не прави диети, с които само да тормозиш тялото си. Направи така, че да се храниш по-здравословно, разделно и равномерно. Освен това започни да следиш телесните си показатели с кантар анализатор. По този начин ще се мотивираш непрекъснато да промениш статистиката. Аз ползвам немски, който показва и дневния прием на калории. За да не споменавам марки, модели и тн слагам линк: http://technika.bg/product/8990/kantar-analizator-medisana-psm-germany.html Успех!

Аз пък смятам точно обратното имам познати които го употребяват и аз също мисля да го употребявам. Мога да заявя, че редуктан е качествен :)
peonita

Мнениеот maichka » Пон Фев 24, 2014 3:52 pm

За мен редуктана е много добър продукт. употребявах го преди няколко месеца. За период от месец и полвина, аз успях да отлсабна 8 килограма. много съм доволна от него :)
maichka

Мнениеот dalinda » Сря Юни 04, 2014 12:56 pm

maichka написа:За мен редуктана е много добър продукт. употребявах го преди няколко месеца. За период от месец и полвина, аз успях да отлсабна 8 килограма. много съм доволна от него :)

Сподели повече подробности как точно действа, има ли странини ефекти ? благодаря
dalinda

Мнениеот maichka » Пон Юни 23, 2014 11:25 am

dalinda написа:
maichka написа:За мен редуктана е много добър продукт. употребявах го преди няколко месеца. За период от месец и полвина, аз успях да отлсабна 8 килограма. много съм доволна от него :)

Сподели повече подробности как точно действа, има ли странини ефекти ? благодаря

Редукта работи като подтиска глада и увеличва метаболизма, аз лично не съм имала проблем със странични ефекти. Пиех повече вода докато приемах редуктана :) Лек ден
maichka

Мнениеот Thorin86 » Вто Авг 19, 2014 3:10 pm

Един приятел споменаваше нещо за някаква палео диета. Уж му помогнала доста:
http://www.zdraviste.com/?p=6596 - изрових нещо за тази диета в нета. Можете да погледнете...
Thorin86

Следваща

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!